יום שלישי, יוני 11, 2013

ההסכם בין גוגל לwaze נחתם, וויז ימשיך לפעול עצמאית בישראל.

סגן נשיא גוגל, בריאן מק'לנדן, כותב הערב בפוסט מיוחד:
"כולנו היינו שם: תקוע בפקק, מתוסכל מזה שבחרת את המסלול הלא נכון בכונן לעבודה. אבל לדמיין אם אתה יכול לראות את עדכוני תנועה בזמן אמת מחברים ועמיתים נוסעים לפניך, קורא " ... לחלוטין תקוע בנתיב שמאלי!" ומראה נתיבים מהירים יותר שאחרים לוקחים.

כדי לעזור לך תנועה להערים, היום אנחנו שמחים להודיע ​​שאנחנו כבר סגרנו את הרכישה של Waze. קהילה בצמיחה מהירה של תנועה באופן כפייתי נהגים עובדת יחד כדי למצוא את הדרכים הטובות ביותר מהבית לעבודה, בכל יום.

צוות פיתוח מוצר Waze יישאר בישראל ולפעול בנפרד לעת עתה. אנו שמחים על האפשרות של שיפור ב-Google Maps עם חלק מהתכונות המסופקות על ידי עדכון התנועה Waze Waze ושיפור עם יכולות החיפוש של Google.

אנחנו גם עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם הקהילה התוססת Waze, שהיא את ה-DNA של יישום זה, על מנת להבטיח שיש להם מה שצריך כדי לצמוח ולשגשג.

קהילת Waze וצוות המסור שלו יצרו מקור לתיקונים בכביש בזמן ועדכונים רב. אנו מקדמים בברכה אותם לגוגל ומצפים לעבוד עימם במאמץ המתמשך שלנו כדי להפוך את המפה מקיפה, מדויקת ושימושית בעולם."

תרגום דרך גוגל טרנסלט

נועם ברדין, מנכ"ל Waze עד לפני כמה רגעים, רשם (תורגם דרך גוגל טרנסלט):

"

Waze מצטרף גוגל!

וויזים יקרים ,
אני שמח להודיע ​​היום כי אנחנו קיבלנו הצעה  להצטרף לגוגל. אני רוצה לחלוק קצת מידע על מה שזה אומר עבור Waze.
לארי פייג', בריאן McClendon והצוותות של Google Maps כבר לאחר ההתקדמות שלנו בשיתוף פעולה הדוק ושמחים על מה שהשגנו. הם שותפים לחזון של שירות מיפוי עולמי, מעודכנים בזמן אמת על ידי קהילות מקומיות שלנו, ורוצים לעזור לנו להאיץ. אנו שמחים על האפשרות של עבודה עם צוות של Google Maps כדי לשפר את יכולות החיפוש שלנו ולהצטרף אליהם במאמצים המתמשכים שלהם כדי לבנות את המפה הטובה ביותר של העולם.
שום דבר מעשי לא ישתנה כאן בWaze. אנו נשמור על הקהילה שלנו, מותג, שירות וארגון - היררכית הקהילה, האחריות ותהליכים יישאר אותו הדבר. אותם אנשי Waze ימשיכו לשתף פעולה איתך, ואנחנו נמשיך לחדש את המוצר והשירותים שלנו, מה שהופך אותם יותר חברתית, פונקציונלי ומועילה לנהגים יומיומיים. העובדים שלנו, המנהלים, המייסדים ואני כולם מחויבים לחזון שלנו לשנים רבות.
למה לא להישאר עצמאי לחלוטין? שאלנו את עצמנו: "האם Waze עדיין להיות פרויקט כיף להשתתף, ומקום שכיף לעבוד, כחברה ציבורית עצמאית?" בחירה בדרך של הנפקה לעתים קרובות מסיטה את תשומת לב לבנקאים, עורכי דין ואת האושר של כותל רחוב, ואנחנו החלטנו שאנחנו מעדיפים לבלות את הזמן שלנו איתך, לקהילת Waze. גוגל מחויבת לעזור לנו להשיג את המטרה המשותפת שלנו ולספק לנו את העצמאות והמשאבים שאנו צריכים כדי להצליח. הערכנו הרבה אפשרויות ומאמינים גוגל הוא השותף הטוב ביותר עבור Waze, עורכי המפה שלנו, מנהלי החטיבות, אליזה וכמעט 50 מ'Wazers ברחבי העולם.
יחד, אנו יכולים להאיץ את המשימה שלנו לתנועה להערים. אנו נמשיך לעשות את השפעה של ממש על נהגים ברחבי העולם, לעזור להם לחסוך זמן וכסף בעת ביצוע הנסיעות יומיות של כולם קצת יותר יעילה ומהנה.
אז, זה לחזור לעבודה עבורנו עם כמה עמיתים חדשים גדולים ומשאבים כדי לשפר את הפרויקט שלנו. תודה לך על השתתפותך בעיצוב Waze למה שהיא היום, ואנו מצפים להמשך לבנות את Waze יחד איתך.
לראות אותך על הכביש,
נועם"

סכום הרכישה טרם נחשף-אך מדובר בין 1.1 מיליארד דולר ל1.5 מיליארד דולר.

וויז ימשיך לפעול עצמאית לעת עתה, כפי שגוגל מדגישה בפוסט משלה.

אין תגובות: